← Terug naar Onstein Jeugdcircuit

Klassement OJTC 2026-2027

Tussenstand per categorie, na: Rotterdam Open Paren, Rotterdam Butler, Rotterdam Viertallen, Jaap Kokkes toernooi, Kesbeke Kaasstad viertallen. RBF = Rotterdams Bridge Festival.

Junioren
#NaamTotaalGespeeldRBF parenRBF butlerRBF viertallenJaap KokkesKesbeke Kaasstad
1Sander Goor237,547537,55075
2Ronald Goor162,535037,575
3Tobias Westerveld150337,537,575
4Xavier Friesen12525075
5Arwen Oranje75312,537,525
6Marieke van der Valk25125
-Gabòr Friesen00
-Jorn Essink00
-Lotte de Wijs00
-Manuel de Haan00
-Matteo van Cleef00
-Rixt Geertsma00
-Sarah de Wijs00
Aspiranten
#NaamTotaalGespeeldRBF parenRBF butlerRBF viertallenJaap KokkesKesbeke Kaasstad
1Wout Klarenbeek203,75475357518,75
2Thomas Drijver1853753575
3Jobbe van Helsdingen160410507525
3Miel Brocken160410507525
5Martijn Goor112,532537,550
6Rex Brocken97,542537,51025
7Luca Hakvoort15115
7Pelle ter Maat15115
-Annika Damen00
-Casper Niemeijer00
-Coen Kloppert00
-Floris de Vooys00
-Imke van den Wijngaard00
-Ivar Pennings00
-Pepijn Elffers00
-Richard van Zandbeek00
-Rinus Wesselkamp00
-Sander Anrochte00
Pupillen
#NaamTotaalGespeeldRBF parenRBF butlerRBF viertallenJaap KokkesKesbeke Kaasstad
1Steve Liu32547550100100
1Thom Blomsteel32547550100100
3Jaap de Koster2002100100
4Dijk de Rooij1001100
4Karlijn Visser1001100
-Apple van guan Zhang00
-Lotte Bootsma00
-Ravi Hoek00
-Simon Pothof00
-Tobias Pothof00